VATEK korraldas vaimse tervise kuu ja vaimse tervise messi “Hea enesetunde heaks!”

Juba teist aastat järjest korraldas VATEK Ülemaailmse vaimse tervise päeva raames, mis on 10.oktoobril, vaimse tervise messi. Seekordne vaimse tervise mess toimus 10.oktoobril 2016.a. Rocca Al Mare keskuses. Messilaudades Rocca Al Mare keskuse aatriumis olid kohal usaldusväärsed spetsialistid, kes pakkusid kõigile huvilistele välja lahendusi erinevate vaimse tervise muredega toimetulemiseks ning selgitasid kuhu abi saamiseks pöörduda.
Rahva Raamatu jutunurgas rääkis Lea Dali Lion, kuidas tal õnnestus säilitada vaimset tasakaalu raskel eluperioodil. külastajate küsimustele vastasid ka Eesti Ekspressi õnne valemi autor ja psühholoogiline nõustaja Tiina Jõgeda ning Perekond.eu paarisuhteterapeut ja lastevanemate koolitaja Raivo Ilmsalu. Messi meelelahutusliku osa täitis Foorumteater.

Lisaks said huvilised terve oktoobrikuu jooksul osaleda tasuta töötubades, mille teemaderingi mahtusid paarisuhted, lastekasvatamise küsimused, pingetega toimetulek, igapäevased traumad, tööstress ja läbipõlemine, mängusõltuvus ja paljud teised teemad.

VATEK_Vaimse_Tervise_Mess_432x280

VATEK_mess_flyer_tootubadega